Wynajmij

Oferujemy obsługę klientów, którzy nie posiadają jeszcze mieszkania i chcieliby je korzystnie wynająć oraz tych, którzy w celach inwestycyjnych zakupią nieruchomość specjalnie pod wynajem.

Poszukujesz nieruchomości do wynajęcia? Znajdziemy taką, z której standardu i ceny będziesz zadowolony.

Masz do zaoferowania nieruchomość, którą chcesz wynająć? Dzięki temu, że stale śledzimy rynek i zmieniające się preferencje klientów, pomożemy Ci dostosować Twoją ofertę do potencjalnego klienta.

Kupując w celach inwestycyjnych wskażemy Ci rozwiązania dzięki, którym relacja nakładów do przychodów z wynajmowanych nieruchomości będzie jak najlepsza.

IDEA

SOLTES jest częścią Grupy Spółek, do której należą: Polskie Doradztwo Finansowe, Polskie Doradztwo Finansowe Serwis, Spółka Szkoleniowa Heksagon, Spółka Szkoleniowa Persolog. Dysponujemy wieloma narzędziami, dzięki którym jesteśmy w stanie obsługiwać Klientów w sposób kompleksowy i profesjonalny.

Współpraca z naszymi partnerami owocuje naturalną bazą kontaktów, stron sprzedających / kupujących oraz najemców / wynajmujących dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować nieruchomości, które trudno jest znaleźć na ogólnie dostępnym rynku. 

...czytaj dalej

Grupa Polskie Doradztwo FinansoweCentrala w Katowicach:

tel.: +48 32 251 24 26  |   email: biuro@soltes.pl

ul. Mickiewicza 29
40-085 Katowice


SOLTES Sp. z o.o.  |  NIP: 634 278 33 79 | REGON: 241938165 | Kapitał zakładowy 50 000,00 zł | wpisana do Rejestru Przedsiebiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000385147