from

Dom,

234.00m2,

Dobieszowice

359 000 PLN

234.00m2

1 534 PLN / m2

533 997 550

Zapytaj o ofertę
Numer 3_1456
Typ Dom
Typ oferty Sprzedam
Powierzchnia 234.00m2
Powierzchnia działki 373.00m2
Garaż w budynku
Media gaz, woda, prąd
Okna plastikowe

Budynek

Liczba pięter 2-piętrowy

Lokalizacja

Miejscowość Dobieszowice

Informacje dodatkowe

Opis: 

Oferta na wyłączność. Kupujący nie ponosi kosztów związanych z pośrednictwem.

Pow. mieszkalna 140 m2, działka 373 m2.

Oferujemy do sprzedaży dom w miejscowości Dobieszowice, gmina Bobrowniki, powiat Będziński, ok. 3 km od Jeziora Świerklaniec.

Dom jest wolnostojący z garażem w bryle.
Na parterze znajdują się dwa pokoje połączone ze sobą, kuchnia z oknem otwarta na salon (istnieje możliwość zamknięcia kuchni), łazienka z WC z wanną.
Na piętrze są 4 oddzielne pokoje, ustawne z bardzo dużymi oknami, łazienka z WC i prysznicem, przedpokój. Na piętrze jest taras.

Całość domu jest podpiwniczona: są dwa pomieszczenia i osobno kotłownia. Dom jest ogrzewany gazem, jest możliwość przerobienia na piec węglowy- wystarczy podłączyć piec.
Jest szambo trójkomorowe (tzw. mała oczyszczalnia ścieków)
Na działce jest również zawór do kanalizacji miejskiej, istnieje zatem możliwość podłączenia się do kanalizacji miejskiej.

Dom jest po remoncie z zewnątrz: wymieniony został dach w 2003 r. nowe rynny, rury spustowe. Dach jest kryty papą termozgrzewalną (dwie warstwy podkładowa i nawierzchniowa).

Ściany piwnic obłożone płytkami ceramicznymi (klinkier), ściany parteru i piętra tynkiem sylikatowym.

W 2001 r. zostało zrobione odwodnienie, instalacja odgromowa, dom został ocieplony styropianem 10 cm i otynkowany, wymieniono okna na plastikowe oraz drzwi antywłamaniowe.
Dom wybudowany w technologii murowanej pustak ceramiczny max, z płaskim stropodachem wentylowanym. Strop żelbetowy.
Jest siła (licznik trójfazowy). Dom wymaga odświeżenia wewnątrz i remontu łazienek.

Przy domu znajduje się dodatkowe stanowisko do parkowania samochodu (poza miejscem w garażu).

Funkcja klatki schodowej daje możliwość wydzielenia dwóch osobnych mieszkań, każde po trzy pokoje z kuchnią i łazienką.

Ogródek, jest ładnie urządzony i pozwala na swobodne grillowanie :) sąsiedztwo bardzo sympatyczne.

Otoczenie: poradnie zdrowia, szkoła, przedszkole, apteką i inne usługi handlowe, w niedalekiej odległości od przystanku autobusowego, z dogodnym dojazdem do Bytomia (15 min), Będzina (20 min) czy Katowic (25 min).

Kupno bez usługi pośrednictwa, wynagrodzenie dla Soltes pokrywa sprzedający.

Pośrednik w obrocie nieruchomościami odpowiedzialny zawodowo Anna Tejs, nr licencji zawodowej nadanej przez Ministra Infrastruktury z dnia 22.04.2011 r.: 16280;
licencja Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami nr 130.

Obsługujemy naszych Klientów w sposób kompleksowy i profesjonalny. Pomagamy w znalezieniu najlepszej oferty kredytowej, ubezpieczeniowej i inwestycyjnej.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

IDEA

SOLTES jest częścią Grupy Spółek, do której należą: Polskie Doradztwo Finansowe, Polskie Doradztwo Finansowe Serwis, Spółka Szkoleniowa Heksagon, Spółka Szkoleniowa Persolog. Dysponujemy wieloma narzędziami, dzięki którym jesteśmy w stanie obsługiwać Klientów w sposób kompleksowy i profesjonalny.

Współpraca z naszymi partnerami owocuje naturalną bazą kontaktów, stron sprzedających / kupujących oraz najemców / wynajmujących dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować nieruchomości, które trudno jest znaleźć na ogólnie dostępnym rynku. 

...czytaj dalej

Grupa Polskie Doradztwo FinansoweCentrala w Katowicach:

tel.: +48 32 251 24 26  |   email: biuro@soltes.pl

ul. Mickiewicza 29
40-085 Katowice


SOLTES Sp. z o.o.  |  NIP: 634 278 33 79 | REGON: 241938165 | Kapitał zakładowy 50 000,00 zł | wpisana do Rejestru Przedsiebiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000385147